Najobľúbenejšie slová

Radkovica

Radkovica

Twitch emotikon vytvorený používateľom RADEK. Je to podobné skratke LOL, píše sa vtedy, keď vás niečo úprimne rozosmeje. Na zobrazenie emotikonu je nutné mať rozšírenie "BetterTTV."


Rečník 1: Letí jedna mucha okolo druhej a druhá okolo pol tretej.

Rečník 2: Radkovica

Avatar anonýmneho autora

Pepega

Pepega

Pôvodne emotikon z Twitchu so skresleným obrázkom žabiaka Pepeho. Je to niečo, čo niekomu poviete, aby ste mu diskrétne povedali, že je retardovaný. Zvyčajne používané, keď niekto urobí hlúpu vec.


Rečník 1: Pamätáš ako som Janovi povedal, že keď dá mobil do zapnutej mikrovlnky, tak sa mu nabije?

Rečník 2: Čo sa stalo?

Rečník 1: Tak on to fakt skúsil a mobil mu už nejde.

Rečník 2: To je pepega.

Avatar anonýmneho autora

Žigov blafák

Sexuálna technika, pri ktorej muž tesne pred vyvrcholením partnerke napľuje na chrbáť (tzv. predstieraný mužský orgazmus), pričom partnerka je v domienke, že sa jej muž ejakujoval na chrbáť. Keď sa otočí, aby sa presvedčila, vystrelí jej ejakulát rovno do tváre.

Avatar anonýmneho autora

Rizz

Pochádza zo slova charizma, slovo skrátil a prvý krát použil streamer Kai Cenat. Je to vlastnosť človeka, ktorý to so ženami proste vie. Inými slovami, vyžaruje charizmu, ktorá ich dokáže očariť, má rizz.


Rizzing je keď sa muž snaží zbaliť ženu.

Rizz | rizzing

Avatar anonýmneho autora

Drip

Drip

Ak máš drip, máš štýl, najmä čo sa týka vzhľadu. Slovo sa používa näjme v hip-hopových kruhoch. Často sa vyskytuje v piesňach, na sociálnych sieťach a v bežných rozhovoroch, aby sa pochválil niečí módny výber alebo celkový swag.

Avatar anonýmneho autora

OG

Pôvodne skratka pre "original gangster". Je to niekto, kto je v pouličnom gangu už veľmi dlho alebo je jeho vysokopostaveným členom.

V súčasnosti je to skratka pre slovo "originálny". Ten, kto je OG, má svôj vlastný štýl a nemá potrebu niekoho napodobňovať. Taktiež to môže označovať retro veci alebo veci v pôvodnom stave.

OG | oudží

Avatar anonýmneho autora

Cringe

Je to pocit fyzického nepohodlia bez toho, aby sa vám niečo reálne stalo. Často je spôsobený tým, keď ste svedkom trápneho správania sa niekoho druhého.


Keď niekto povie suchý vtip a nikto sa nesmeje.

Keď niekto predvádza TikTok tance na verejnosti a vyzerá to ako keby dostal záchvat.

Avatar anonýmneho autora

Degeš

Človek, ktorý sa nevie normálne správať. Nedodržuje základné hygienické a spoločenské návyky. Často používané ako hanlivé označenie pre róma.


  • Rómčina: Označenie róma, ktorý nedodržuje rómske zásady a robí tak hanbu rodine.
  • Maďarčina: V minulosti slovo "Dögös" označovalo špinavého človeka, ktorý pojedal uhynuté zvieratá (dög) ako psy alebo kone.
Avatar anonýmneho autora

Senpai

Japonské oslovenie, ktoré sa používa, keď je niekto starší ako vy alebo má viac skúseností v danej oblasti ako vy. Napríklad takto oslovuje študent (kouhai) z nižšieho ročníka študenta (senpai) z vyšieho ročníka.

Senpai | kouhai

Avatar anonýmneho autora

Geňo

Z cigánštiny v preklade semeno/mužský ejakulát. Často používané ako nadávka.


Fuj, v tom pajzli bolo zaschnuté geňo na sedačke.

Do koho strkáš? Máš problém, ty geňo?

Avatar anonýmneho autora