Pozadie profilu používateľa
Avatar používateľa

Profil používateľa:
Tožar15


use words properly you troglodyte

18. 01. 2023 |
Karma: 15

Pele

Mužský pohlavný orgán. Podobné slovám ako fas, falus, cicina, pecer, pišulák, kár. Avšak v cigánštine Peló/Pelé je označenie pre semenníky. Zhodou okolností je to aj prezývka pre slovenského politika s podobným priezviskom.


Rečník 1: Prečo je na mojom pravítku značka pri 18 cm?

Rečník 2: Prepáč, meral som si pele.


Slovo sa vyskytuje aj v textoch piesní od Rytmusa:

Yeah, yeah Miro Pelé tvoj tata v******ý yau Pieščany. - skladba Temeraf

....teraz som úspešný, oblizuješ mi moje pele. - skladba Šecko dobré

Vercajg

Zvyčajne náradie ako sú nástrčné kľúče, račne, vrtačky, šróbováky a podobne. Niekedy používané aj ako pomenovanie mužského pohlavného údu.


Rečník 1: Jano, podaj mi ten dlhý vercajg.

Jano: *rozopne si gate*

Rečník 1: Fuj Jano, ja som myslel vrták.

Coomer

Je to muž, ktorý priveľa masturbuje pre jeho vlastné dobro.

Jeho jediným potešením v živote je sedieť pri počítači a pozerať porno.

Cigániť

Klamať niekoho alebo o niečom. Z pomenovania "cigán" - slovenské označenie indického etnika. Toto slovo má negatívne zafarbenie, pretože v minulosti sa po Európe ponevierali skupinky cigánov, ktoré sa živili najmä krádežmi, "čarovaním" a veštením. Títo ľudia boli označovaní za podvodníkov a klamárov.


Rečník 1: Na mŕtvy ťah zdvihnem cez 100 kíl.

Rečník 2: Ale necigáň, minule som videl ako ťa skoro odvial vietor.

Cigániť | cigan

Doomer

Doomer

Depresívna osoba, ktorá doslova vysáva energiu všetkým navôkol. Pre doomera je život bezvýznamný a svet je nevyhnutne odsúdený na zánik kvôli "ľudskej nevedomosti a chamtivosti" = dostal padáka, ťažký rozchod, pokazilo sa mu auto, umrel škrečok a pod...

Debžot

Nespisovné české slovo pre hlupáka, debila, IQkváča izbovej teploty.


*Česi pri mori*

  • Koukej, labuť vole.
  • Ty debžote, to je racek.

Cosplay

Cosplay

Pochádza zo spojenia "Costume play". Je to obliekanie sa za fiktívnu postavu a predstieranie, že ňou ste. Toto hobby je obľúbené najmä medzi fanúšikmi anime a videohier.

Tf

Skratka "the fuck" v preklade "kurva" alebo aj "čo to kurva". Často sa vyskytuje v internetových konverzáciach, keď nechápete čo sa to práve stalo, alebo o čom druhá strana hovorí. Je to ešte skrátnejšia verzia skratky WTF, kde W môže znamenať "where (kde), what (čo), who (kto)."


Rečník 1: Podľa mňa mesiac vo skutočnosti neexistuje a je to len hologram.

Rečník 2: tf

Implózia

Implózia

Opak explózie, kde sú materiály vytlačené smerom von, pri implózii smerujú dnu. Nastáva pri náhlom znížení tlaku v uzavretom priestore, čo spôsobí, že okolité materiály sa v dôsledku nerovnováhy tlaku zrútia dovnútra.


Príklad: Implózia nastáva v ponorenej ponorke, ktorá má poškodenú/oslabenú konštrukciu. Táto konštrukcia nedokáže odolať tlaku vody a ponorka sa prakticky stlačí do seba (predstavte si čelný stret Daewoo Tico s kamiónom). Implózia nastáva v zlomku sekundy a posádka nemá ani šancu ju zaregistrovať.

Hoax

Klamstvo, ktoré je zámerne podané tak, aby zavádzalo čitateľa. Hoaxy môžu mať rôzne podoby, napríklad poplašné správy, dezinformácie, konšpiračné teórie, zavádzajúce fotografie, sfalšované dokumenty alebo vymyslené príbehy šírené prostredníctvom rôznych médií.


Hoaxer ním chce:

  • vyvolať pozornosť
  • šíriť strach alebo paniku
  • propagovať svoju agendu, alebo si z vás jednoducho robí srandu.

Chemtrails, nanočipy vo vakcínach, ovľádanie myšlienok pomocou 5G sietí, zem je placka alebo piškóta...